Про компанію

SUMDEX.UA входить до складу міжнародного холдингу SUMDEX Group LTD, що включає в себе ряд дизайнерських і виробничих компаній, розташованих в США, Німеччині, Китаї, Гонконгу та Тайвані. Наша компанія на території України володіє трьома торговими марками - «SUMDEX», «Continent» і «PortCase». Інтереси компанії в різних регіонах представлені через мережу уповноважених дистриб'юторів і партнерів. Комерційні представники SUMDEX успішно працюють в 45 країнах світу. Продукція під брендом SUMDEX була вперше представлена ​​на ринках Америки, Азії та України більше 20-ти років тому і сьогодні також успішно представлена ​​на ринку Європи.

Заснована в 1989 році в Америці, компанія SUMDEX Inc. починала як виробник і постачальник продукції під маркою замовника. Маючи сильну команду інженерів і дизайнерів, а також власне сучасне виробництво в Китаї, Тайвані і Кореї, сьогодні компанія випускає унікальні серії комп'ютерних аксесуарів. Модельний ряд SUMDEX представлений більш ніж 500 моделями сумок, рюкзаків та кейсів для ноутбуків і планшетів, що включають чоловічу, жіночу та молодіжні колекції, і більш ніж 200 моделями сумок і чохлів для фото і відео техніки. Також представлені різні моделі дорожніх сумок і валіз.


New BuildingПродукція з логотипом SUMDEX - це високоякісні матеріали, продуманий дизайн, прекрасна фурнітура та різноманітна колірна гамма. Вибираючи бренд SUMDEX, Ви купуєте якість, комфорт і багатофункціональність при цілком доступних цінах.